Hakkımızda

Firmamız 2013 yılında Eskişehir’de faaliyete başlamış 2018 yılında AutoJet Markasıyla kurumsal olarak Türkiye pazarına açılmaya başlamıştır. Bir çok Global firmanın Eskişehir ve çevresinde marka temsilciğini yapmaktadır.

AutoJet Eskişehir Şehir Ofisi ve Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı ile faaliyetine başlayıp sonrasında Kütahya Zafer havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı  ve Erzurum Havalimanında faaliyet göstermektedir.

Tedarikçi bayileri ile birlikte müşterilerine Türkiye’nin 30 Farklı lokasyonunda araç kiralama hizmeti sunabilmektedir.

Günlük kiralamada Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız ve ülkemizi ziyaret eden turistler başta olmak üzere büyük bir müşteri grubuna hizmet vermektedir.

Güven, Kalite ve müşteri memnuniyeti ilke edinen AutoJet firması kurulduğu günden bugüne bir çok insana yol arkadaşlığı etmiştir.

Hizmet verdiği uzun dönem araç kiralama hizmeti ile kurumsal anlamda şirketlere zaman ve maliyet yönünden fayda sağlamaktadır.

Araç Kiralamanın En Hızlı Yolu sloganıyla yola çıkan AutoJet müşterilerine güvenli bir yolculuk sağlamak için her gün kendini geliştirmektedir.

Havalimanı Transfer, farklı lokasyonda araç iade edebilmek, Günlük Araç Kiralama, Şoförlü Araç Kiralama ve Operasyonel araç kiralama da dahil olmak üzere Araç kiralama ile alakalı tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

7/24 Destek